Facebook VK Skype Українська Polski

Wsparcie procesów produkcyjnych i logistycznych

Przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością - kliknij by uzyskać więcej informacji
wsparcie procesów produkcyjnych

WSPARCIE PROCESÓW PRODUKCYJNYCH I LOGISTYCZNYCH

Naszą wiodącą działalnością jest wsparcie procesów produkcyjnych oraz logistycznych. Nasza wykwalifikowana kadra operacyjna jest w stanie poradzić sobie z każdym procesem. Powierzenie Nam odpowiedzialności za dany odcinek produkcyjny gwarantuje utrzymanie ciągłości produkcji oraz odpowiedniej jakości. Dodatkowe korzyści dla klienta to oszczędność czasu oraz znaczne zmniejszenie kosztów produkcji. Na chwilę obecną do pracy fizycznej kierowani są w większości PRACOWNICY Z UKRAINY.


Wdrożenie procesów krok po kroku
Proces wdrożenia przebiega bardzo sprawnie ze względu na duże doświadczenie Naszych pracowników operacyjnych. Od podpisania umowy na świadczenie usług określamy ilość potrzebnych pracowników do wykonania usługi. Zlecenie na pracowników otrzymuje Nasz Dział Wschodni, który pozyskuje pracowników na Ukrainie. Jednocześnie tłumaczone są wszelkie instrukcje, tak aby pracownicy mogli się z nimi zapoznać.

wsparcie linii produkcyjnych wsparcie linii produkcyjnych wsparcie linii produkcyjnych wsparcie linii produkcyjnych wsparcie linii produkcyjnych

Po przyjeździe pracowników robione są badania lekarskie, szkolenie BHP oraz zakwaterowanie z dogodnym dojazdem do miejsca wykonywania pracy. Podczas wdrożenia pracowników w procesy produkcyjne odpowiedzialność za pracowników przejmuje Dział Operacyjny, który odpowiada za ilościowe i jakościowe wykonanie usługi. W przypadku wsparcia procesów logistycznych pracownicy posiadają stosowne polskie uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

 

Przejmując na siebie proces produkcji ASR odciąża swoich klientów w zakresie rekrutacji, obsługi kadrowo-płacowej, wszelakich szkoleń, nadzoru nad pracownikami oraz gwarantuje terminową realizację zamówień.

CONSULTING

Z uwagi na nasze duże doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców proponujemy Nasze usługi consultingowe w zakresie:

przygotowywanie dokumentacji


przygotowania dokumentacji potrzebnej do zatrudnienia obcokrajowca

przygotowaniu dokumentów potrzebnych do Karty Pobytu

tlumaczenie dokumentow


tłumaczenia dokumentów, instrukcji

wdrozenia pracownikow


wdrożenia pracowników w struktury firmy oraz nadzór

 

Więcej informacji na http://legalizacjapracy.pl/  

 

 USŁUGA REKRUTACYJNO- WDROŻENIOWA 

 ZAPEWNIAMY USŁUGĘ REKRUTACYJNO-WDROŻENIOWĄ W OPARCIU O PRACOWNIKÓW Z UKRAINY I PAŃSTW OŚCIENNYCH.

 

facebook