Facebook VK Skype Українська Polski

Wsparcie procesów produkcyjnych i logistycznych

WSPARCIE PROCESÓW PRODUKCYJNYCH I LOGISTYCZNYCH

Naszą wiodącą działalnością jest wsparcie procesów produkcyjnych oraz logistycznych. Nasza wykwalifikowana kadra operacyjna jest w stanie poradzić sobie z każdym procesem. Powierzenie Nam odpowiedzialności za dany odcinek produkcyjny gwarantuje utrzymanie ciągłości produkcji oraz odpowiedniej jakości. Dodatkowe korzyści dla klienta to oszczędność czasu oraz znaczne zmniejszenie kosztów produkcji. Na chwilę obecną do pracy fizycznej kierowani są w większości PRACOWNICY Z UKRAINY.


Wdrożenie procesów krok po kroku
Proces wdrożenia przebiega bardzo sprawnie ze względu na duże doświadczenie Naszych pracowników operacyjnych. Od podpisania umowy na świadczenie usług określamy ilość potrzebnych pracowników do wykonania usługi. Zlecenie na pracowników otrzymuje Nasz Dział Wschodni, który pozyskuje pracowników na Ukrainie. Jednocześnie tłumaczone są wszelkie instrukcje, tak aby pracownicy mogli się z nimi zapoznać.

 

Po przyjeździe pracowników robione są badania lekarskie, szkolenie BHP oraz zakwaterowanie z dogodnym dojazdem do miejsca wykonywania pracy. Podczas wdrożenia pracowników w procesy produkcyjne odpowiedzialność za pracowników przejmuje Dział Operacyjny, który odpowiada za ilościowe i jakościowe wykonanie usługi. W przypadku wsparcia procesów logistycznych pracownicy posiadają stosowne polskie uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

 

Przejmując na siebie proces produkcji ASR odciąża swoich klientów w zakresie rekrutacji, obsługi kadrowo-płacowej, wszelakich szkoleń, nadzoru nad pracownikami oraz gwarantuje terminową realizację zamówień.

CONSULTING

Z uwagi na nasze duże doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców proponujemy Nasze usługi consultingowe w zakresie:

  • przygotowania dokumentacji potrzebnej do zatrudnienia obcokrajowca

  • tłumaczenia dokumentów, instrukcji

  • wdrożenia pracowników w struktury firmy oraz nadzór

  • przygotowaniu dokumentów potrzebnych do Karty Pobytu 

 

Więcej informacji na http://legalizacjapracy.pl/  

 

 

KONTROLA JAKOŚCI DETALI/
REPACKING/NAPRAWA DETALI

Powyższe usługi możemy wykonywać w miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę jak i w Naszej siedzibie. Dysponujemy zapleczem magazynowym o powierzchni 200 m2 oraz placem manewrowym o powierzchni 250 m2 z pełną obsługą logistyczną.