Facebook VK Skype Українська Polski

Wsparcie procesów produkcyjnych i logistycznych

Informacja o zmianie siedziby i adresu korespondencyjnego
wsparcie procesów produkcyjnych

WSPARCIE PROCESÓW PRODUKCYJNYCH I LOGISTYCZNYCH

Naszą wiodącą działalnością jest wsparcie procesów produkcyjnych oraz logistycznych. Nasza wykwalifikowana kadra operacyjna jest w stanie poradzić sobie z każdym procesem. Powierzenie nam odpowiedzialności za dany odcinek produkcyjny gwarantuje utrzymanie ciągłości produkcji oraz odpowiedniej jakości. Dodatkowe korzyści dla klienta to oszczędność czasu oraz znaczne zmniejszenie kosztów produkcji. Na chwilę obecną do pracy fizycznej kierowani są głównie pracownicy z Ukrainy, Białorusi, Gruzji. Stopniowo wprowadzamy do pracy także pracowników z Bangladeszu, a w niedalekiej przyszłości nasze szeregi zasilą pracownicy z Filipin.


Wdrożenie procesów krok po kroku
Proces wdrożenia przebiega bardzo sprawnie ze względu na duże doświadczenie naszych pracowników operacyjnych. Od podpisania umowy na świadczenie usług określamy ilość potrzebnych pracowników do wykonania usługi. W przypadku pracowników zza naszej wschodniej granicy rekrutacja pracowników jest przeprowadzana bezpośrednio przez zespół specjalistów z Działu Wschodniego. Jednocześnie tłumaczone są wszelkie instrukcje stanowiskowe i te niezbędne do pracy przedstawiające standardy pracy u poszczególnych kontrahentów, by pracownicy mogli się z nimi zapoznać w momencie rozpoczęcia pracy.

wsparcie linii produkcyjnych wsparcie linii produkcyjnych wsparcie linii produkcyjnych wsparcie linii produkcyjnych wsparcie linii produkcyjnych

Po przyjeździe pracowników:

  • Pracownicy trafiają do Działu Wdrożeń, gdzie zespół asystentów i specjalistów mówiących biegle w języku ukraińkim, a także rosyjskim i angielskim wypełnia z nimi niezbędną do podjęcia zatrudnienia dokumentację.

  • Przeprowadzamy niezbędne badania lekarskie na podstawie listy czynników szkodliwych uzyskanych od kontrahenta.

  • Pracownicy przechodzą szkolenie wstępne BHP.

  • Kwaterujemy pracowników tak, by mieli dogodny dojazd do miejsca wykonywania pracy.

Podczas wdrożenia pracowników w procesy produkcyjne odpowiedzialność za pracowników przejmuje Dział Operacyjny, który odpowiada za ilościowe i jakościowe wykonanie usługi. W przypadku wsparcia procesów logistycznych pracownicy posiadają stosowne polskie uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, a także uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

 

Przejmując na siebie część procesu produkcji Grupa ASR odciąża swoich klientów w zakresie rekrutacji, obsługi kadrowo-płacowej, wszelakich szkoleń, nadzoru nad pracownikami oraz gwarantuje terminową realizację zamówień.

 

CONSULTING

Z uwagi na nasze duże doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców rozwinęliśmy także szeroki wachlarz usług consultingowych w zakresie:

przygotowywanie dokumentacji


przygotowania dokumentacji potrzebnej do zatrudnienia obcokrajowca

przygotowaniu dokumentów potrzebnych do Karty Pobytu

oraz uzyskania zezwolenia na pracę

tlumaczenie dokumentow


tłumaczenia na język rosyjski oraz ukraiński dokumentów, instrukcji

wdrozenia pracownikow


wdrożenia pracowników w struktury firmy oraz nadzór

 

Więcej informacji odnośnie usług consultingowych jakie oferujemy znajdziesz na: www.legalizacjapracy.pl

 

 USŁUGA REKRUTACYJNO- WDROŻENIOWA 

 

Nie jesteś zainteresowany usługą outsourcingową? Chcesz zatrudnić pracowników bezpośrednio w szeregach swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści przedstawią Ci spersonalizowaną ofertę na usługę rekrutacyjno-wdrożeniową. Przejmiemy na siebie rektutację pracowników  państwach ościennych (Ukraina, Białoruś) i skierujemy ich do pracy w Twojej firmie!

 

facebook