Facebook VK Skype Українська Polski

Wsparcie procesów produkcyjnych i logistycznych

Informacja o zmianie siedziby i adresu korespondencyjnego

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta poprzez usługi na bardzo wysokim poziomie z udziałem doświadczonej kadry specjalistów.

Od samego początku działalności skupiliśmy się na świadczeniu usług w sektorze motoryzacyjnym. Początkowo były to usługi nadzoru i organizacji pracy, a później, wraz z upływem lat, nasz zakres usług poszerzył się o specjalistyczne usługi wsparcia produkcji oraz logistyki.

Obecnie nasze doświadczenie w branży automotive z sukcesem wykorzystujemy w innych branżach. Współpracujemy z firmami, które potrzebują usług outsourcingowych na najwyższym poziomie.

 

doswiadczona kadra      outsourcing

 

W ASR zdajemy sobie sprawę z tego, że firmy produkcyjne napotykają wiele problemów z jakimi inne branże nie mają do czynienia. By odnieść sukces w branży produkcyjnej potrzeba bardzo dobrego planowania na każdy etapie działalności: od produkcji, poprzez kontrolę jakości, po magazynowanie i sprzedaż. Usługi świadczone przez ASR mogą  pomóc na każdym z tych etapów.

 

produkcja

kontrola jakosci

magazynowanie

sprzedazNasze doświadczenie

 

Doświadczenie

 

Nasze piętnastoletnie doświadczenie opiera się na współpracy z wiodącymi firmami z branży motoryzacyjnej oraz logistycznej. Na spotkaniu informacyjnym prezentującym Naszą firmę będziemy mogli zaprezentować rozwiązania wdrożone podczas współpracy z Naszymi obecnymi kontrahentami.

 

Struktura firmy

 

ASR składa się z trzech firm operacyjnych odpowiadających na zapotrzebowanie naszych kontrahentów na outsourcing pracowniczy, firmy będącej wsparciem naszego zaplecza techniczno-mieszkaniowego, a także ASR Consulting, które przychodzi z pomocą klientom zewnętrznym w kwestiach związanych z legalizacją pracy cudzoziemców.

Struktura firmy

 

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami dotyczącymi naszej firmy?

Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia oficjalnego profilu na LinkedIn 

 

 

facebook