O Grupie ASR

Strona główna / O Nas / O Grupie ASR

O Nas

O Grupie ASR

Grupa ASR od kilkunastu lat z powodzeniem wspiera procesy produkcyjne i logistyczne w wielu firmach na terenie całej Polski.

Początkowo skupialiśmy się na świadczeniu usług w sektorze motoryzacyjnym. Obecnie Nasze doświadczenie z branży automotive z sukcesem wykorzystujemy w innych branżach.

Współpracujemy z firmami, które potrzebują usług outsourcingowych na najwyższym poziomie i takie usługi właśnie świadczymy.

Każda firma dąży do zatrudnienia najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

W obecnej sytuacji na polskim rynku pracy, coraz częściej sięga się po pracowników spoza Naszego kraju. Jednak polskie procedury związane z legalizacją pracy i pobytu cudzoziemców spoza UE są niestety bardzo trudne i skomplikowane. Przez nieuwagę lub pobieżną wiedzę można bardzo łatwo nielegalnie powierzyć pracę, co niesie za sobą bardzo przykre konsekwencje.

Grupa ASR to zespół specjalistów z ogromną wiedzą i ciągle rosnącym praktycznym doświadczeniem.

Naszym atutem jest w pełni profesjonalne podejście do legalizacji pracy oraz zatrudniania obcokrajowców. Ciągle dążymy do wyczerpania wszystkich możliwości prowadzących do zapewnienia pracownikom Naszym oraz Naszych klientów klarownej sytuacji legalizacyjnej. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie i z równą pieczołowitością. Każdemu klientowi zapewniamy komfort i bezpieczeństwo zatrudnienia najlepszych pracowników z każdego kraju świata.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

1
polski