Projekt Wschód

Strona główna / Projekt Wschód

Projekty

Projekt Wschód

W dobie obecnych problemów z pozyskiwaniem wykwalifikowanej, rodzimej kadry pracowników produkcyjnych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kontrahentów uruchomiliśmy PROJEKT UKRAINA.

Projekty

Co nas wyróżnia?

  • PROJEKT UKRAINA to jeden z filarów działalności Grupy ASR - we ścisłej współpracy z naszymi Partnerami na Ukrainie pozyskujemy zarówno pracowników produkcyjnych wykonujących prace proste, a także wysokiej klasy specjalistów.
  • Kilkunastoletnie doświadczenie w branży outsourcingu pracowniczego pozwoliło nam na stworzenie sprawdzonej, solidnej sieci kontaktów biznesowych na Ukrainie.
  • Na dzień dzisiejszy PROJEKT UKRAINA rozszerzył obszar swojej działalności o rekrutację i wdrożenie do pracy na terenie Polski także cudzoziemców z państw ościennych - Białorusi, Mołdawii oraz Gruzji.
  • Dowiedz się więcej o PROJEKCIE UKRAINA - zobacz prezentację i umów się na spotkanie, na którym będziemy mogli zaprezentować Ci nasze sprawdzone rozwiązania, które wpłyną na sukces Twojego przedsiębiorstwa!

Dowiedz się więcej o projekcie

ZOBACZ PREZENTACJE


Zobacz także

Projekt Filipiny

PROJEKT FILIPINY został wdrożony w życie z myślą o sprowadzaniu do Polski wysoko-wykwalifikowanej kadry specjalistów z Republiki Filipin.

Grupa ASR podjęła współpracę z renomowaną, licencjonowaną filipińską agencją rekrutacyjną.

Zobacz więcej
 
 
1
polski